606 311 796

8000 Kč +
úvod   O nás
zpět

O nás

Vznik naší firmy se datuje k roku 1996, kdy jsme otevřeli ve Frýdku - Místku naší první kamennou prodejnu se zaměřením na nábytek. Jsme ryze česká firma a nabízíme Vám zboží výrobců jak tuzemský, tak i zahraničních.

Naši nabídku neustále rozšiřujeme, tudíž Vám můžeme nabídnout přes 8000 produktů, u nichž můžeme garantovat nejen kvalitu, ale také velmi příznivou cenu. Stále se snažíme naše služby zkvalitňovat, aby jak zavedení klienti, tak i zákazníci noví, měli důvod se na nás kdykoli s jistotou obrátit. Až 80% nabízeného sortimentu držíme skladem, proto se nám daří Vaše objednávky vyřizovat v co možná nejkratších termínech.

Pevně věříme, že v našem internetovém obchodě naleznete to, co Vám bude nejvíce vyhovovat a budete se na nás s důvěrou obracet i v budoucnu.

Příjemný nákup přeje tým www.mojespani.cz
tisk nahoru zpět
phantasia facebook rozcestnik
Pondělí - Pátek od 8:00 do 15:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
Expediční sklad
Rudé armády 77
739 21 Paskov

Tel.: +420 727 877 380
Email: info@mojespani.cz

 Dopravníkové systémy | Zateplení | Dětské boty | Postele z masivu | rošty |
 Kniha snů

Partneři
Test the Popup

DORUČENÍ DO VÁNOC


Vážení zákazníci, vzhledem k blížícímu se období Vánoc, kdy je objem zásilek značně vyšší a nastávají obvyklé problémy s doručováním, budeme poslední zásilky odesílat 14.12.2018. Sledujte prosím dostupnost u jednotlivých produktů, abychom i Vám mohli doručit v termínu požadovanou zásilku.